Безмасляний компресор для роботи з аерографом AS-185 (аналог Iwata IS875-TH). Поршневий, з одним циліндром. Компактний та мобільний.
Компресор Fengda AS-185 з міні ресивером об'ємом 0,6 л стане відмінним помічником в аерографії. Унікальний дизайн і дуже тиха робота - основні особливості даного компрессора. Продуктивність компресора 20-23 л/хв дозволяє працювати аерографами з діаметром сопла від 0,15 до 0,5 мм. На виході з компресора встановлено редуктор із манометром, який дозволяє регулювати тиск від 0 до 4 атм. Додатково компресор обладнаний фільтром-відділювачем, який не дозволить небажаній волозі потрапити на роботу. Компресор обладнаний функцією автостопу/автостарту, який забезпечить щадний режим роботи. На компресорі передбачено функціями термозахисту. Для згладжування невеликої вібрації компресор укомплектований спеціальними віброгасящими ніжками.
Дана модель підійде для роботи в таких сферах аерографії: кондитерське мистецтво, моделізм, малюнок на полотні, розпис в інтер'єрі, бодіарт, малювання на авто/ мото, розпис шоломів.
Основні характеристики:
Тип: одноциліндровий, безмасляний
Продуктивність: 23 л/ хв
Максимальний тиск: 4 бар
Функція автостарт/ автостоп: 3/4 бар
Двигун: 220-240 В, 50 Гц / 110-120 В, 60 Гц
Швидкість обертання: 1450 об/ хв / 1700 об/ хв
Знімний фільтр-осушувач в зборі з редуктором і манометром: 1 шт
Можливість ручного регулювання на виході: 0-4 бар
Ресивер: 0,6 л
Наявність аварійного клапана скидання повiтря: є
Вихід із зовнішнім різьбленням: 1/8 "
Шланг в тканинної оплітці: в комплект не входить
Вага: 5,2 кг
Модель: AS-185
Марка: Fengda
Країна виробництва: Китай
Експлуатуйте компресор у сухому, чистому, добре вентильованому місці. Дотримуйтеся рекомендацій під час роботи з компресором (20-30 хв безперервної роботи, 15 хв перерви).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fengda |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Продуктивність компресора | 23 літр/хв |
| Робочий тиск | 4 бар |
| Основні атрибути | |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/8" |
| Витрата повітря | 23 літр/хв |
| Тип | Компресор для аерографа |
- Ціна: 4 500 ₴






