Компресор для роботи з аерографом. Поршневий, безоливний, з двома циліндрами та ресивером, що стабілізує робочий тиск і формує запас повітря, що усуває можливу пульсацію. Найпотужніший із представленої лінійки, дає змогу використовувати мініфарбульт або кілька аерографів одночасно. Чудово підходить для великих обсягів робіт і площ.На виході цього компресора встановлений редуктор із вологовіддільником, що дає змогу регулювати тиск повітря, що подається на аерограф, а також очищати його від вологи, яка вкрай небажана у разі работе. Також на компресорі встановлений, так званий, "пресостат" (автоматичний регулятор тиску), який вмикає/вимикає компресор залежно від споживання повітря. Має два режими роботи. Перший — основний, за якого пресостат контролює подавання повітря й підтримує потрібний рівень тиску в ресивері. Найбільш комфортно підходить для роботи з аерографом. А другий — технічний, що працює на максимальних тисках і контролюється тільки пружним клапаном.Підходить для роботи мініфарбопультом, кількома аерографами одночасно або будь-яких інших завдань, що передбачають постійне споживання повітря. Низький рівень шуму дає змогу використовувати компресор як у домашніх умовах, так і в інших місцях, де потрібна відносна тиша. Гучність роботи цієї моделі порівняна з рівнем роботи побутового холодильника. У поршневій системі не використовується жодних змащувальних матеріалів, що неабияк спрощує його обслуговування й продовжує термін експлуатації. До комплекту входить редуктор, фільтр-воловіддільник.
Режими роботи компресора: Автоматична
Регулювання тиску:
Перший режим роботи: Нижня межа 3 барів. Верхня межа 4 бари
Другий режим роботи: Верхня межа 6 барів
Ручне регулювання тиску на виході: Нижня межа 0 барів. Верхний предел 4 бар.
Характеристики компресора: Напруга: 220-240 Вольт
Частота: 50 Герц
Потужність: 186 Ватів
Максимальний тиск: 6 барів
Продуктивність: 40 л/хв.
Місткість ресивера: 3.5 л.
Вага: 7.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uairbrush |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 3.5 л |
| Продуктивність компресора | 40 літр/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Споживана потужність | 186 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Основні атрибути | |
| Витрата повітря | 40 літр/хв |
| Тип | Компресор для аерографа |
- Ціна: 6 525 ₴


